Warning: Creating default object from empty value in /home/cepteki/public_html/components/com_sh404sef/shInit.php on line 57
Yeni oyunumuz: Extra Spatials 3D
http://ceptekidunya.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/979835sl_1.jpg
Anasayfa Haberler Yeni oyunumuz: Extra Spatials 3D
PDF Yazdır e-Posta

Son oyunumuz Extra Spatials 3D'nin Türkçe versiyonunu beğenilerinize sunmuş bulunuyoruz.

 

Extra Spatials 3D uzayın dışından kaderin akışını değiştirmek için gelen ruhani yaratıkların Kazablanka'ya üslenerek insanlar arasında kargaşa çıkarmaya başlaması ve onlarla savaşmak zorunda kalan Yüzbaşı Meemo ve ekibinin hikayesi üzerine kurulu 3 boyutlu bir mobil oyun. Kazablanka'nın Eski Medine Mahallesindeki antik yeraltı tünellerine inerek, ruhani yaratıklarla savaşmalı ve onları yok ederek insanları birbirine düşürmelerini engellemelisiniz. 

 

Oyunda her zamanki gibi, CeptekiDünya tarafından özel olarak geliştirilen G3D® Engine kullanılarak, geniş bir cihaz uyumluluk listesi sağlanmıştır. Diğer bir deyişle, ES3D'yi telefonunuz 3 boyutlu oyunları desteklemese dahi kurup 3 boyutlu olarak oynayabilirsiniz. Düşük profilli telefonlarda dahi 3 boyutlu oyun imkanı tanıyan G3D® teknolojisi bizzat CeptekiDünya tarafından geliştirilmiştir ve Dünyada bu teknolojiyi geliştirebilen tek firma CeptekiDünya'dır.

 

Oyun hakkında daha detaylı bilgileri okumak, ekran görüntülerine bakmak ve uyumlu cihazları listelemek için aşağıdaki linke tıklayarak ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

http://www.ceptekidunya.com/urunlerimiz/5-urunlerimiz/16-extra-spatials-3d.html

 

 

Ana Menü

Diğer Bölümler

Haber Bülteni

Yeni oyunlarımız çıktığında haberdar edilmek istersiniz, Bültenimize abone olun.

Yeni Oyunlarımız

Assault Team 3D NAJAF 

Necef, Irak savaşının en sert olarak yaşandığı yerlerden birisi. Havada sürekli mermiler uçuşuyor. Şehrin sokaklarında çatışmalar gece gündüz devam ediyor...

Devamını oku... 

 

Kralın hediye ettiği inek Ate dağında durdu. Ilus burada bir şehir kurdu ve şehre Truva ismini verdi...

Devamını oku...

 

 

Captain Fatal operasyona başladı. Üste bulunan tüm binaları sessizce temizleyecek ve örgüte son darbeyi vuracaktı...

Devamını oku...